Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Treba mi igrica
Sre Sep 18, 2013 4:43 am od Haubitza

» Treba mi film
Sub Sep 07, 2013 2:54 am od Mr.Peki

» Treba mi...
Pon Jul 01, 2013 1:28 am od Gerkhan11

» Treba mi film
Pon Jul 01, 2013 1:25 am od Gerkhan11

» Filmovi Download
Uto Jun 04, 2013 12:35 pm od Anonimus

» MAGAZIN casopis
Pon Maj 27, 2013 6:13 pm od Anonimus

» Crtani filmovi
Ned Maj 26, 2013 9:55 am od Anonimus

» Serije Strane - download
Uto Maj 21, 2013 7:22 am od Anonimus

» Man of Steel Prequel: Special Edition
Ned Maj 19, 2013 1:52 pm od Anonimus

Vizio shop majice
VIZIOshop.com - prodavnica za majice
E-republik
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Viglink

Backup4all Professional v4.6.263 Portable

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Backup4all Professional v4.6.263 Portable

Počalji od Muff_Daddy taj Uto Feb 21, 2012 4:10 am

Kod:

Backup4all je nagrađivani backup podataka softver za Windows. Ovaj backup alat je osmišljen kako bi zaštitili svoje vrijedne podatke iz djelomičnog ili potpunog gubitka za automatizaciju sigurnosnih poslova, lozinkom zaštitu i sažimanje to spasiti prostor za pohranu. Ovaj backup aplikacija je značajka bogata i nudi intuitivno sučelje, čineći sve značajke lako dostupna i za početnike i profesionalce. Korištenje Backup4all možete jednostavno kopirati na bilo koji lokalni ili mrežni disk, backup FTP (s podrškom za SSL enkripcije, Proxy poslužitelj, pasivni mod), backup na CD / DVD ili neki drugi izmjenjivi medij (kao što je USB Pogoni).

Naš backup utility obavlja sve četiri sigurnosne tipa: full backup, diferencijalni backup, inkrementalni backup i ogledalo backup. Korištenje čarobnjaka možete lako postaviti sve sigurnosne konfiguracije želite. Možete definirati napredne filtere datoteka i raspored vaše sigurnosne kopije na bilo koji način želite. Nakon backup se obavlja, možete vidjeti što podnese promijenilo od prošle backup koristeći istraživač poput stabla ili možete čitati statističke podatke o sljedećem backup izvršenja.

U slučaju mnogih drugih backup programi, datoteke koje su u uporabi tijekom backup ne mogu dobiti backup uspješno jer su zaključane kako bi se spriječilo programe od mijenjanja podataka. Uz Backup4all možete kopirati ili otvoriti zaključana datoteka (XP/2003), kao što su baze podataka, MS Outlook osobne mape (. Pst), Outlook Express mail arhive (dbx datoteke) i drugi. Pri definiranju sigurnosne kopije, tu je i opcija za pokretanje unaprijed definiranih sigurnosnih kopija, kao što su Moji dokumenti, Moje slike ili Outlook Express e-pošte i postavki.

Ovaj backup program ima podršku ZIP64 (može stvoriti sigurnosne kopije preko 4GB) i stvara standardne zip datoteka, što znači da možete pristupiti s bilo kojeg kompatibilnog zip korisnosti. Backup4all također vam omogućuje šifriranje tvoj sigurnosna kopija pomoću AES enkripciju (128-bitna, 192-bitni i 256-bitni ključ prednosti). Naš backup utility obavlja inkrementalni backup za praćenje s datotečnim verzijama. Jednostavno možete vratiti bilo koju verziju datoteke ili cijele mape. Možete filtrirati datoteke biti obnovljena. Ovaj softver radi backup podataka s bilo koje slovo, uključujući i kartiranih mrežnih i UNC stazama. To dolazi s vlastitim ugrađenim CD i DVD spaljivanje podršku tako da jednostavno možete izraditi sigurnosnu kopiju na CD ili DVD. Dovoljno je postaviti odredište na CD ili DVD i izvršiti backup posao. Međutim, ako želite, možete koristiti UDF format.

Ključne značajke:
• Automatski backup koristeći izgrađen u raspored. Mogućnost isključivanja računala nakon backup
• Sažimanje podataka za spremanje prostor koristeći standardnu ​​tehnologiju zip
• Podrška za Zip64 tehnologije. To omogućuje stvaranje zip datoteka veća od 4GB
• Stvorite pričuvnu kopiju otvorena ili zaključana datoteka (XP/2003)
• Slanje e-mail obavijesti nakon što backup s uspjehom / pogreške / poruka upozorenja
; • Unaprijed napravite ga. Jednostavno backup Moji dokumenti, Moje slike i Outlook Express e-mail i postavke
• Zaštita lozinkom da bi se slika privatni. AES kodiranje podržana (128-bitna, 192-bitni i 256-bitni ključ prednosti)
• Stvara backup katalog datoteku. Backup4all pohranjuje sažeti snimku datoteke podataka u backup katalog datoteku (. "BKC") svaki put kad se izvršava sigurnosna
• Čarobnjak će vam pomoći da definiraju sigurnosne konfiguracije
• Čarobnjak za vraćanje datoteka (s integriranim vraćanja pregleda)
• Snažni datoteka filtera (s uključivati ​​i isključivati ​​filtere)
• Četiri backup tipa: full backup, diferencijalni backup, inkrementalni backup i ogledalo backup
• Otkrivanje novih i izmjena datoteka na temelju kataloga datoteke
• Spremite i pratiti verzije datoteka. Vi zapravo možete vidjeti datoteke koje su novi ili promijenjeni od zadnjeg backup izvršenje
• Pojedinačna datoteka vratiti. Vraćanje prethodne verzije datoteke
• Vraćanje natrag "prekretnicu" (vraćanje datoteka kao što su bili na prošlom trenutku)
• Backup FTP (s podrškom za SSL šifriranje, proxy poslužitelj i pasivni način rada)
• Backup za LAN (s podrškom za UNC staze)
• Backup na CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD + R, DVD-RW, DVD + RW koristeći izgrađen u plamenik
• Backup na CD-RW, DVD-RW, DVD + RW pomoću softvera paketa pisanja (UDF file system)
• Mogućnost učitati backup dodatke kao predefinirane sigurnosne kopije

Home Page

FilePost

Mediafire

Muff_Daddy

Broj poruka : 134
Datum upisa : 03.02.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu