Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Treba mi igrica
Sre Sep 18, 2013 4:43 am od Haubitza

» Treba mi film
Sub Sep 07, 2013 2:54 am od Mr.Peki

» Treba mi...
Pon Jul 01, 2013 1:28 am od Gerkhan11

» Treba mi film
Pon Jul 01, 2013 1:25 am od Gerkhan11

» Filmovi Download
Uto Jun 04, 2013 12:35 pm od Anonimus

» MAGAZIN casopis
Pon Maj 27, 2013 6:13 pm od Anonimus

» Crtani filmovi
Ned Maj 26, 2013 9:55 am od Anonimus

» Serije Strane - download
Uto Maj 21, 2013 7:22 am od Anonimus

» Man of Steel Prequel: Special Edition
Ned Maj 19, 2013 1:52 pm od Anonimus

Vizio shop majice
VIZIOshop.com - prodavnica za majice
E-republik
Januar 2017
PonUtoSreČetPetSubNed
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Kalendar Kalendar

Viglink

Backup4all Professional v4.6.263 Portable

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Backup4all Professional v4.6.263 Portable

Počalji od Muff_Daddy taj Uto Feb 21, 2012 4:10 am

Kod:

Backup4all je nagrađivani backup podataka softver za Windows. Ovaj backup alat je osmišljen kako bi zaštitili svoje vrijedne podatke iz djelomičnog ili potpunog gubitka za automatizaciju sigurnosnih poslova, lozinkom zaštitu i sažimanje to spasiti prostor za pohranu. Ovaj backup aplikacija je značajka bogata i nudi intuitivno sučelje, čineći sve značajke lako dostupna i za početnike i profesionalce. Korištenje Backup4all možete jednostavno kopirati na bilo koji lokalni ili mrežni disk, backup FTP (s podrškom za SSL enkripcije, Proxy poslužitelj, pasivni mod), backup na CD / DVD ili neki drugi izmjenjivi medij (kao što je USB Pogoni).

Naš backup utility obavlja sve četiri sigurnosne tipa: full backup, diferencijalni backup, inkrementalni backup i ogledalo backup. Korištenje čarobnjaka možete lako postaviti sve sigurnosne konfiguracije želite. Možete definirati napredne filtere datoteka i raspored vaše sigurnosne kopije na bilo koji način želite. Nakon backup se obavlja, možete vidjeti što podnese promijenilo od prošle backup koristeći istraživač poput stabla ili možete čitati statističke podatke o sljedećem backup izvršenja.

U slučaju mnogih drugih backup programi, datoteke koje su u uporabi tijekom backup ne mogu dobiti backup uspješno jer su zaključane kako bi se spriječilo programe od mijenjanja podataka. Uz Backup4all možete kopirati ili otvoriti zaključana datoteka (XP/2003), kao što su baze podataka, MS Outlook osobne mape (. Pst), Outlook Express mail arhive (dbx datoteke) i drugi. Pri definiranju sigurnosne kopije, tu je i opcija za pokretanje unaprijed definiranih sigurnosnih kopija, kao što su Moji dokumenti, Moje slike ili Outlook Express e-pošte i postavki.

Ovaj backup program ima podršku ZIP64 (može stvoriti sigurnosne kopije preko 4GB) i stvara standardne zip datoteka, što znači da možete pristupiti s bilo kojeg kompatibilnog zip korisnosti. Backup4all također vam omogućuje šifriranje tvoj sigurnosna kopija pomoću AES enkripciju (128-bitna, 192-bitni i 256-bitni ključ prednosti). Naš backup utility obavlja inkrementalni backup za praćenje s datotečnim verzijama. Jednostavno možete vratiti bilo koju verziju datoteke ili cijele mape. Možete filtrirati datoteke biti obnovljena. Ovaj softver radi backup podataka s bilo koje slovo, uključujući i kartiranih mrežnih i UNC stazama. To dolazi s vlastitim ugrađenim CD i DVD spaljivanje podršku tako da jednostavno možete izraditi sigurnosnu kopiju na CD ili DVD. Dovoljno je postaviti odredište na CD ili DVD i izvršiti backup posao. Međutim, ako želite, možete koristiti UDF format.

Ključne značajke:
• Automatski backup koristeći izgrađen u raspored. Mogućnost isključivanja računala nakon backup
• Sažimanje podataka za spremanje prostor koristeći standardnu ​​tehnologiju zip
• Podrška za Zip64 tehnologije. To omogućuje stvaranje zip datoteka veća od 4GB
• Stvorite pričuvnu kopiju otvorena ili zaključana datoteka (XP/2003)
• Slanje e-mail obavijesti nakon što backup s uspjehom / pogreške / poruka upozorenja
; • Unaprijed napravite ga. Jednostavno backup Moji dokumenti, Moje slike i Outlook Express e-mail i postavke
• Zaštita lozinkom da bi se slika privatni. AES kodiranje podržana (128-bitna, 192-bitni i 256-bitni ključ prednosti)
• Stvara backup katalog datoteku. Backup4all pohranjuje sažeti snimku datoteke podataka u backup katalog datoteku (. "BKC") svaki put kad se izvršava sigurnosna
• Čarobnjak će vam pomoći da definiraju sigurnosne konfiguracije
• Čarobnjak za vraćanje datoteka (s integriranim vraćanja pregleda)
• Snažni datoteka filtera (s uključivati ​​i isključivati ​​filtere)
• Četiri backup tipa: full backup, diferencijalni backup, inkrementalni backup i ogledalo backup
• Otkrivanje novih i izmjena datoteka na temelju kataloga datoteke
• Spremite i pratiti verzije datoteka. Vi zapravo možete vidjeti datoteke koje su novi ili promijenjeni od zadnjeg backup izvršenje
• Pojedinačna datoteka vratiti. Vraćanje prethodne verzije datoteke
• Vraćanje natrag "prekretnicu" (vraćanje datoteka kao što su bili na prošlom trenutku)
• Backup FTP (s podrškom za SSL šifriranje, proxy poslužitelj i pasivni način rada)
• Backup za LAN (s podrškom za UNC staze)
• Backup na CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD + R, DVD-RW, DVD + RW koristeći izgrađen u plamenik
• Backup na CD-RW, DVD-RW, DVD + RW pomoću softvera paketa pisanja (UDF file system)
• Mogućnost učitati backup dodatke kao predefinirane sigurnosne kopije

Home Page

FilePost

Mediafire

Muff_Daddy

Broj poruka : 134
Datum upisa : 03.02.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu