Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Treba mi igrica
Sre Sep 18, 2013 4:43 am od Haubitza

» Treba mi film
Sub Sep 07, 2013 2:54 am od Mr.Peki

» Treba mi...
Pon Jul 01, 2013 1:28 am od Gerkhan11

» Treba mi film
Pon Jul 01, 2013 1:25 am od Gerkhan11

» Filmovi Download
Uto Jun 04, 2013 12:35 pm od Anonimus

» MAGAZIN casopis
Pon Maj 27, 2013 6:13 pm od Anonimus

» Crtani filmovi
Ned Maj 26, 2013 9:55 am od Anonimus

» Serije Strane - download
Uto Maj 21, 2013 7:22 am od Anonimus

» Man of Steel Prequel: Special Edition
Ned Maj 19, 2013 1:52 pm od Anonimus

Vizio shop majice
VIZIOshop.com - prodavnica za majice
E-republik
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Viglink

YouTube Downloader HD 2.9 Portable

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

YouTube Downloader HD 2.9 Portable

Počalji od Muff_Daddy taj Uto Feb 21, 2012 4:51 am

Kod:

To je softver koji vam omogućava to preuzimanje datoteka video from Mladost, uključujući i HD HQ video, i mnoge druge, te ih pretvoriti u druge video formate. Program je jednostavan za korištenje, samo navesti URL za video želite preuzeti i pritisnite OK. Također vam omogućuje pretvoriti skinuti video za iPod, iPhone, PSP, mobitel, Windows Media, XviD i MP3. Omogućuje vam pristup YouTube videa za koje je potrebno da bude 18 + godina. Sada, igra video preuzeli.

Alat za preuzimanje videa s YouTubea i spremite ga na vašem lokalnom računalu. Video se može pretvoriti u avi video format ili mp4 (kompatibilan sa iPod, iPhone). Glavni Posebnost YouTube Downloader HD je da sada možete Preuzimanje visoke kvalitete videa i High Definition video s YouTubea.

Ovaj jednostavan freeware program radi prilično dobro, s obzirom kako je osnovno sučelje. Sastoji se od dvije glavne značajke: za preuzimanje FLV datoteka from Mladost, i pretvoriti ih u svim većim formatima. Ako postoji YouTube URL u međuspremnik automatski će se zalijepiti za vas kad kliknete na dijaloškom okviru. Od tamo, samo pritisnite OK i preuzimanje ce zapoceti. Još jedan klik lijevo je sve što je potrebno učitati datoteku u pretvarač koji podržava iPhone, iPod, PSP, mobitel, AVI, MP3, WMV, i Xvid. Začudo, tu je i osnovni video editor za izrezivanje videa vremenskim pečatom. Također možete izrezati zvuk prilikom pretvaranja.

To je jedan od najlakših urednika oko, ali pojednostavljeno sučelje opovrgava njegovu funkcionalnost i izvodi točno kao reklamirao. Mi smo željeli da vidite podršku u budućim izdanjima za lov dolje nestalih kodeke, a verzija 2.1.5 i ranije neće raditi zbog Embed koda promjena na YouTube sama. No, YouTube Downloader je dokaz da ne samo da je video izradu dostupno svima, pa je video preuzimanje i uređivanje.

Fearures:

Jednostavan za uporabu: samo kopirajte URL od videa vašem web pregledniku i zalijepite na YouTube Downloader HD.
Ne trebate koristiti skripte ili browser plug-ins.
Pretvori skinuti video na različitim formatima.
Download Youtube videa visoke rezolucije (dostupan na određenim video)
Unicode podrška: Youtube Downloader HD možete spremiti filmove čija imena imaju nestandardne znakove (kao što su kineski, japanski, ćirilicom, itd.)
Podrška za velikih video datoteka

Home Page

Letitbit

Rapidshare

Muff_Daddy

Broj poruka : 134
Datum upisa : 03.02.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: