Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Treba mi igrica
Sre Sep 18, 2013 4:43 am od Haubitza

» Treba mi film
Sub Sep 07, 2013 2:54 am od Mr.Peki

» Treba mi...
Pon Jul 01, 2013 1:28 am od Gerkhan11

» Treba mi film
Pon Jul 01, 2013 1:25 am od Gerkhan11

» Filmovi Download
Uto Jun 04, 2013 12:35 pm od Anonimus

» MAGAZIN casopis
Pon Maj 27, 2013 6:13 pm od Anonimus

» Crtani filmovi
Ned Maj 26, 2013 9:55 am od Anonimus

» Serije Strane - download
Uto Maj 21, 2013 7:22 am od Anonimus

» Man of Steel Prequel: Special Edition
Ned Maj 19, 2013 1:52 pm od Anonimus

Vizio shop majice
VIZIOshop.com - prodavnica za majice
E-republik
Oktobar 2017
PonUtoSreČetPetSubNed
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Kalendar Kalendar

Viglink

YouTube Downloader HD 2.9 Portable

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

YouTube Downloader HD 2.9 Portable

Počalji od Muff_Daddy taj Uto Feb 21, 2012 4:51 am

Kod:

To je softver koji vam omogućava to preuzimanje datoteka video from Mladost, uključujući i HD HQ video, i mnoge druge, te ih pretvoriti u druge video formate. Program je jednostavan za korištenje, samo navesti URL za video želite preuzeti i pritisnite OK. Također vam omogućuje pretvoriti skinuti video za iPod, iPhone, PSP, mobitel, Windows Media, XviD i MP3. Omogućuje vam pristup YouTube videa za koje je potrebno da bude 18 + godina. Sada, igra video preuzeli.

Alat za preuzimanje videa s YouTubea i spremite ga na vašem lokalnom računalu. Video se može pretvoriti u avi video format ili mp4 (kompatibilan sa iPod, iPhone). Glavni Posebnost YouTube Downloader HD je da sada možete Preuzimanje visoke kvalitete videa i High Definition video s YouTubea.

Ovaj jednostavan freeware program radi prilično dobro, s obzirom kako je osnovno sučelje. Sastoji se od dvije glavne značajke: za preuzimanje FLV datoteka from Mladost, i pretvoriti ih u svim većim formatima. Ako postoji YouTube URL u međuspremnik automatski će se zalijepiti za vas kad kliknete na dijaloškom okviru. Od tamo, samo pritisnite OK i preuzimanje ce zapoceti. Još jedan klik lijevo je sve što je potrebno učitati datoteku u pretvarač koji podržava iPhone, iPod, PSP, mobitel, AVI, MP3, WMV, i Xvid. Začudo, tu je i osnovni video editor za izrezivanje videa vremenskim pečatom. Također možete izrezati zvuk prilikom pretvaranja.

To je jedan od najlakših urednika oko, ali pojednostavljeno sučelje opovrgava njegovu funkcionalnost i izvodi točno kao reklamirao. Mi smo željeli da vidite podršku u budućim izdanjima za lov dolje nestalih kodeke, a verzija 2.1.5 i ranije neće raditi zbog Embed koda promjena na YouTube sama. No, YouTube Downloader je dokaz da ne samo da je video izradu dostupno svima, pa je video preuzimanje i uređivanje.

Fearures:

Jednostavan za uporabu: samo kopirajte URL od videa vašem web pregledniku i zalijepite na YouTube Downloader HD.
Ne trebate koristiti skripte ili browser plug-ins.
Pretvori skinuti video na različitim formatima.
Download Youtube videa visoke rezolucije (dostupan na određenim video)
Unicode podrška: Youtube Downloader HD možete spremiti filmove čija imena imaju nestandardne znakove (kao što su kineski, japanski, ćirilicom, itd.)
Podrška za velikih video datoteka

[You must be registered and logged in to see this link.]

Muff_Daddy

Broj poruka : 134
Datum upisa : 03.02.2012

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh

- Similar topics

Dozvole ovog foruma: