Traži

Rezultati od :

Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Treba mi igrica
Sre Sep 18, 2013 4:43 am od Haubitza

» Treba mi film
Sub Sep 07, 2013 2:54 am od Mr.Peki

» Treba mi...
Pon Jul 01, 2013 1:28 am od Gerkhan11

» Treba mi film
Pon Jul 01, 2013 1:25 am od Gerkhan11

» Filmovi Download
Uto Jun 04, 2013 12:35 pm od Anonimus

» MAGAZIN casopis
Pon Maj 27, 2013 6:13 pm od Anonimus

» Crtani filmovi
Ned Maj 26, 2013 9:55 am od Anonimus

» Serije Strane - download
Uto Maj 21, 2013 7:22 am od Anonimus

» Man of Steel Prequel: Special Edition
Ned Maj 19, 2013 1:52 pm od Anonimus

Vizio shop majice
VIZIOshop.com - prodavnica za majice
E-republik
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Viglink

Google Earth Plus 6.0.3.2197 Multilanguage Portable

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Google Earth Plus 6.0.3.2197 Multilanguage Portable

Počalji od Muff_Daddy taj Sre Feb 29, 2012 9:07 am

Kod:

Google Earth kombinira satelitske snimke, karte i moć Google pretraživanje da se stavi na svijetu geografske informacije na dohvat ruke. Fly iz svemira na vašem susjedstvu. Upišite adresu i zoom pravo rezervirati Traži školama, parkovima, restoranima i hotelima. Nabavite upute za vožnju. Nagnuti i okrenuti pogled vidjeti 3D teren i zgrade. Spremi pretraživanje i dijeljenje vaših i favoriti. Čak i dodati svoje komentare.

Google Earth omogućuje vam učiniti glatka jedrenje flybyes cijele Zemlje. Možete jednostavno letjeti na bilo koje mjesto na globusu, unosom bilo koje povezane podatke, kao što su ulične adrese, imena mjesta ili širinu / dužinu koordinate. Postoje slojeve koje stavljaju dodatne informacije na karti, kao što su ceste, međunarodnih granica, terena, 3D zgrade, statistike o kaznenim djelima, školama, stadionima, bilo koji broj zanimljivih stvari. To možete učiniti lokalna pretraživanja u programu, s ikonama na karti i prikaza na strani pokazuje svoje rezultate.

Možete ostaviti bilješke, pod nazivom "oznake" diljem karte, tako da se možete sjetiti gdje sve vrste mjestima. Searches i oznake mogu se spremiti kao bookmark u "Moja mjesta". Sve može biti izlaz u XML formatu zove KML, koji će omogućiti velika popularnost Google Maps i dalje u Zemlju. Također možete e-mail JPEG karte, ili poslati datoteku KMZ ako znate primatelj Earth instaliran.

Značajke:
- Sofisticirani streaming tehnologija pruža podatke za vas kao što je to potrebno.
- Slike i 3D podaci prikazuju cijelu zemlju - terabajta zračnih i satelitskih slika prikazuju gradove širom svijeta u visokoj razlučivosti detalja.
- Lokalno pretraživanje omogućuje pretraživanje restoranima, hotelima, pa čak i za vožnju. Rezultati pokazuju u 3D prikazu Zemlje. Jednostavan je za sloj više pretraživanja, spremite rezultate u mape, i dijeliti s drugima.
- Slojevi show parkovi, škole, bolnice, zračne luke, maloprodaja, i još mnogo toga.
- Slojevi - uvoz site planovi, nacrti i skice, pa čak i skenirani crteži.
- Obilježavanje pogled s linija i poligona.
- Uvoz proračunske tablice - uzimati do 2.500 lokacija prema adresi ili zemljopisne dužine / širine.
- KML - format za razmjenu podataka neka svoj udio korisne komentare.

Koristite ga za:
- Planiranje putovanje
- Početak vožnju
- Pronalaženje kuću ili stan
- Pronalaženje lokalne tvrtke
- Istražujući svijet

Home Page

LetitBit

Rapidshare

RAR Password: softarchive.net

Muff_Daddy

Broj poruka : 134