Traži
 
 

Rezultati od :
 


Rechercher Napredna potraga

Zadnje teme
» Treba mi igrica
Sre Sep 18, 2013 4:43 am od Haubitza

» Treba mi film
Sub Sep 07, 2013 2:54 am od Mr.Peki

» Treba mi...
Pon Jul 01, 2013 1:28 am od Gerkhan11

» Treba mi film
Pon Jul 01, 2013 1:25 am od Gerkhan11

» Filmovi Download
Uto Jun 04, 2013 12:35 pm od Anonimus

» MAGAZIN casopis
Pon Maj 27, 2013 6:13 pm od Anonimus

» Crtani filmovi
Ned Maj 26, 2013 9:55 am od Anonimus

» Serije Strane - download
Uto Maj 21, 2013 7:22 am od Anonimus

» Man of Steel Prequel: Special Edition
Ned Maj 19, 2013 1:52 pm od Anonimus

Vizio shop majice
VIZIOshop.com - prodavnica za majice
E-republik
Decembar 2016
PonUtoSreČetPetSubNed
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Kalendar Kalendar

Viglink

Који српски новинари имају потписане уговоре са агенцијом Стратфор, иза које стоји ЦИА?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Који српски новинари имају потписане уговоре са агенцијом Стратфор, иза које стоји ЦИА?

Počalji od Admin taj Uto Mar 13, 2012 7:45 am

Викиликс је у случају Стратфор објавио мејлове у којима је разоткривен списак новинара широм света који су по наводима Викиликса плаћени од стране Америчких тајних служби. У Србији се списак новинара своди на новинаре Б92 и Политике. Ево га списак:

B92 Veran Matic – veran.bojana@b92.net Agreement signed (потписан уговор)
B92 Tanja Veselinovic – tanja.veselinovic@b92.net Agreement signed
B92 Veljko Popovic – veljko.popovic@b92.net Web Editor- Agreement signed
B92 Ivana Pesic – ivana.pesic@b92.net Agreement signed
B92 Sasa Mirkovic – sasa.mirkovic@b92.net Agreement signed
B92 Dragica Rankovic – dragica.rankovic@b92.net English site editor- Agreement signed
Politika Bosko Jaksic – bosko.jaksic@politika.rs – Marko has made contact and sent them a sample contract to consider. They are interested. (Марко је направио контакт и послао им примерак уговора да размотре. Заинтересовани су)
Politika Bosko Jaksic bosko.jaksic@politika.rs Sent a contract for them to review and gave them a subscription (Послат уговор на преглед и дата им претплата)

(‘Марко’ је изгледа контакт особа, спомиње се у свих 8 случајева)

За комплетан списак, пратите следећи линк. http://wikileaks.org/gifiles/docs/1149294_confed-fuckhouse-.html

Admin
Admin

Broj poruka : 188
Reputation : 2
Datum upisa : 27.05.2011

Pogledaj profil korisnika http://skynet.serbianforum.info

Nazad na vrh Ići dole

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu